| Jigokunokishi a întrebat:

Salut!
Poți să faci ca pe whatsup să apari online persoanelor doar atunci când le scrii și în rest dacă ești conectat și vorbești cu alții să nu îți apară că ești online?
Dacă da, cum se face? E ceva general sau poți seta ca anumite persoane să nu vadă?
Dau fundă. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In cel mai bun caz, poti seta sa nu te vada nimeni cand esti online (sa fii "invizibil").

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It's imposible.

| cehos69 a răspuns:

Hai ca ce vrei tu e cam imposibil.
ei au doua functii arati ultima conectare sau apari on doar cand esti conectat.