| Blu3Li0n a întrebat:

Știe cineva dacă pot pe whatsapp, să fac să fiu invizibil, să mi se vadă doar ultimul act, chiar și dacă trimit un mesaj?
Nu mă refer la chestiunea că pot seta pe Nobody să nu se vadă că sunt activ (că la această setare, când ieși din aplicație nu mai apare nimic sub nume, iar când intri apare doar Conectat) ci pur și simplu la faptul să mi se vadă mereu doar ultimul act, chiar și când trimit mesaje, când intru și când ies din aplicație. Știți dacă se poate asta sau aveți idee? Mulțumesc anticipat ????

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă vrei să apară ora ultimei accesari, nu poti alege sa fii si "invizibil", în acelasi timp!
Schimbi setarile de confidentialitate si bifezi, ca ultimul act sa fie vizibil, ori pentru "Toata lumea", ori pentru "Contactele mele". Si va apărea data/ora ultimei accesari...
Citeste mai multe aici:

http://faq.whatsapp.com/ro/iphone/28041111

http://faq.whatsapp.com/ro/iphone/20971848

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Întri la setări și îti setezi cum dorești.