| Goddessss a întrebat:

Poți sa vezi cine iti viziteaza Facebook-ul? Sau Instagram-ul? Sau doar la story poți sa vezi?
Chestiile alea care îți arată prin nu știu ce trasee sau link-uri sunt false?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum să vezi, cine promite așa ceva îs prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti vedea cine iti viziteaza profilul, ci doar numarul de vizite.

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

Vizitele nu se vad doar pe paginile de tip business? Poti sa le vezi ca si pe un cont simplu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Daca ai cont simplu nu le poti vedea. Dar poti sa iti faci cont de business si sa vezi.

| morfeo a răspuns:

Doar la story poti sa vezi cine s-a uitat, dar nu cine ti-a vizitat profilul.