| Jigokunokishi a întrebat:

Salut prieteni! Am primit un sistem Home cinema HT-C330 si as vrea sa stiu cum se conecteaza la Tv si de ce cabluri am nevoie (pentru ca am doar 1 sau 2). As vrea sa stiu si daca se poate conecta la PC? Multumesc anticipat happy!

4 răspunsuri:
| MaRyWssssss a răspuns:

Pai e forte simplu iti trebuie doar un cablu, care la un capat sa aiba o mufa normala ca cea de la casti normale iar la celalalt capat sa aiba doua mufe jack una rosie si una alba (culorile nu conteaza) dar in spate la home cinema o sa gasesti doua mufe una rosie si una alba alea sunt intrarile audio,
bagi mufa normala in comp si celelalte doua in home cinema.
asta e tot

| MaRyWssssss a răspuns:

Daca nu ai mufa de care ti-am zis poti sa faci una dintr-o pereche de casti si un cablu cu mufe jack