| dav400 a întrebat:

Salut prieteni!
Am si eu o intrebare de unde pot downloada un flash player pentru Samsung galaxy ace

3 răspunsuri:
| 2PacKilluminati a răspuns:

Daca nu poti sa-l descarci pe ala din google magazin, scrie in google 4 shared, intra la primul rezultat, fa-ti cont(e gratis), si dupa aia cauta acolo flash player.il descarci sub forma de.apk si dupa aia il instalezi. Funda?

| dav400 explică (pentru 2PacKilluminati):

Imi pare rau dar nu mi-a mers flash playerul sa instalat dar cand intram la setari din flash player nu imi apareau setarile