| Goldenboy97 a întrebat:

Salut prieteni. Am si eu o intrebare pentru pasionatii de facebook.
Ce setari trebuie sa fac ca sa nu mai vad rapandulele pe care prietenii mei le apreciaza?
"lui x i place aceasta fotografie" si mai jos putin rapandula, care m-a scarbeste.
Multumesc.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Intră la Notificări şi seteză acolo de la cine nu rei să mai primeşti notificări. O altă metodă ar fi ca unde îţi apar notificările să apeşi pe x iar apoi Opreşte.