| aliceman a întrebat:

Salut prieteni, din greseala, cand am instalat windowsul am formatat partitia D in loc de C, si mi-am sters toate pozele care le aveam adunate in calculator dea lungul anilor.
M-a poate ajuta cineva, sau stie cineva vreun program de recuperare a pozelor, sau vreun sfat?
V-a multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic.imi pare rau.un sfat? Cred ca ar fi bine sa iti salvezi pozele si pe un dvd, usb-stick sau hard extern, de acum inainte.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Trebuia sa le pui pe un stick. Nu mai poti face nimic sad

| mihairacu a răspuns:

Imi pare rau dar nu mai poti face nimic

| aliceman explică:

Pai ce detalii as mai putea da?

| bagbeep a răspuns:

Prietene din pacate pentru tine odata ce ai bagat windowsu si ai formatat partitia D tot ce ai avut acolo s-a dus dracu si nu mai ai cum sa le recuperezi