| uSur3Lx a întrebat:

Salut prietenii, in legatura cu gta san andreas, Nu reusesc sa imi bag un document..."un document pentru. a avea toate misiunile facute" si dupa ce am luat acel document dupa net, zicea acolo sa bag in, de exemplu:
"C:\Document and Settings\My Documents\GTA San Andreas User Files"
si dupa ce am bagat acel document in GTA San Andreas User Files, am intrat in gta si am dat la start game, load game, si dupa la end the end.sau ceva de genu si dupa mi-a iesit din joc si asa mi-a facut si cu alte documente...nu numai cu acelasi document, va rog mult ajutati-ma! va rog!

1 răspuns:
| sasukekun13 a răspuns:

Pai depinde daca tu zici la documente patchuri! laughing