| nutuxcristian a întrebat:

Prietenii mei primesc mesaje pe telefon de la un numar care nu este al meu. Vreau sa localizez acest numar de telefon sau sa aflu cine este persoana.
Ma puteti ajuta?
Dau funda+vot pozitiv raspunsurilor relevante. Multumesc!

1 răspuns:
| HreniucAlex a răspuns:

Mergi la centru-l retele-i de telefonie de pe care vine numarula adica daca e de Vodafone mergi la ei daca e de la Orange mergi la ei, si spune-le ce vrei sa localizezi un numar pentru ca... si le explici situatia, din cate stiu eu cu niste $$$$ se rezolva totu-l big grin