| Diaconu_Nela_1980 a întrebat:

Am o problema primesc mesaje de la un număr și nu știu cum sa aflu cine este. Cineva ma poate ajuta, va rog?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna-l si intreaba-l!

| pufipo a răspuns:

Buna, poti suna inapoi daca suna cu numar si afli cine te suna;
daca este nr necunoscut (ca na sunt multe specimene) si esti pe abanament, in luna urmatoare pentru o anumita suma de bani, poti cere tot desfasuratorul de la factura;
daca esti pe cartela si te suna cu numar necunoscut, nu poti face absolut nimic (decat raspunzi, vezi cine e si ii spui sa nu te mai sune)