| VinnieMmM a întrebat:

Salut, prima data cand am instalat Skype am dat sa apara si prietenii de pe facebook, iar acum nu stiu cum sa fac sa nu mai apara. Am reinstalat Skype dar nu a mers, funda+vot cui imi spune si merge.

Răspuns Câştigător
| LexusBianca a răspuns:

Ca sa ascunzi prietenii de pe Facebook, apasa sus-stanga pe "Prieteni" [sau friends, depinde in ce limba e] -> Apoi apesi pe "Liste de prieteni si apoi apesi Skype, si o sa apara numai cei de pe Skype.

Daca vrei sa inchizi facebook-ul intri la "Skype Home" iar in dreapta la mijloc este o rotita - > apesi "Delogheaza"

Sper ca te-am ajutat. happy