| vlad89c a întrebat:

Problema mea e asa: Am un fisier audio, si o imagine; vreau sa convertesc imaginea in audio, ca si un wallpaper, cand merge audiou-l, sa apara imaginea. Am incercat cu wmm, audio paint si alte programe, insa nu merge. Nu pot incarca formatul audio pe youtube pentru ca are nevoie de o imagine, ceva.
Vreau niste programe cu care chiar merge, ca stau de dimineata si tot caut programe si tutoriale, dar nu merge.
Retineti : nu merge cu windows movie maker, nici audio paint.

2 răspunsuri:
| LikeCrazzy03 a răspuns:

Windows Movie Maker este cel mai bun, insa daca nu merge, poti incerca cu VideoPad sau cu editorul Youtube: http://www.youtube.com/editor

Sper ca te-am ajutat.

| vlad89c explică (pentru LikeCrazzy03):

Cu editorul Youtube nu se poate, pentru ca ar trebui sa am un fisier de format mp4, la windows movie maker imi zice ca fisierul audio nu e compatibil, iar VideoPad nu pare sa mearga straight face.