| anonim_4396 a întrebat:

Pot schimba mufa jack de la casti cu una noua? Mentionez ca muzica se aude in casti dar nu foarte clar, iar bass-ul deloc...Dar daca apas mai tare pe mufa se aude pentru putin timp. Pot sa le mai fac ceva sau le pun la gunoi? laughing Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| marian5693 a răspuns:

Mai bine iti cumperi alte casti.

| ombladon a răspuns (pentru marian5693):

Eu in 2-3 ani mi-am reparat aceeasi pereche de casti de vreo 15 ori, oare trebuia sa dau cate 40 Lei de fiecare data?

| marian5693 a răspuns (pentru ombladon):

Nu stiu, e treaba ta. Eu am spus ce as face eu.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,normal ca o poti schimba, dar nu tu, ca daca pui intrebarea asta, sigur habar nu ai sa tii un pistol de lipit in mana...