| huan a întrebat:

Problema mea este ca atunci cand deschid " youtube " nu imi mai apare deasupra videoclipului, " download realplayer. Stiti de ce? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Real Player si o sa iti apara.

| Teo a răspuns:

Incearca sa reinstalezi browserul. Poate are o problema.Din cand in cand trebuie reinstalate browserele ca sa nu ajunga sa iti faca figuri pe unele siteuri.Bafta!happy

| 4l3x a răspuns:

Poate pentru ca nu ai real player instalat?

| eL3cTr0 a răspuns:

Foloseste VDownloader e pentru youtube...eu unul cred ca e mai folositor si nu ai nici-o problema cu el happy