| Alinzaragiu a întrebat:

Profa de romana ne-a dat ca tema pentru vacanta aceasta sa facem un sondaj fiecare cine și cum poate strânge cele mai multe comentarii și like-uri pe Facebook ( wall, poze, ) de aceea am nevoie urgent de o aplicație care sa mă poată ajuta cu asta. PS: Nu am cum sa strâng sa zic 5000 de comentarii sau like-uri fara aplicație plus că nu aș avea timp sa adaug nici atâtea persoane cat as vrea, de asta am nevoie de o aplicație utila.

Profa vrea sa facem acest sondaj pentru ca mai apoi să putem dezbate problema unor adolescenți care petrec prea mult timp pe acest site de socializare numit Facebook și pentru a reduce riscul adolescenților de a mai rămâne dependenți de acest site. Prin sondajul făcut arătând că nu numărul comentariilor sau al like-urilor ne face mai populari sau mai importanți în viața asta.
Mă poate ajuta cineva cu aceasta aplicație, exista?

Mulțumesc!

Cine mă ajută dau funda!

1 răspuns:
| crud a răspuns:

O profa de limba romana nu poate sa ceara executarea unei astfel de aplicatii, pentru simplul motiv ca va poate da un exercitiu de imaginatie. Simplu dealtfel, din moment ce toti folositi Facebook-ul. Dezbaterea in sine reprezinta tema de vacanta, nu aplicatia.