| Maaaarius000 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu o aplicație utila pentru a primi cat mai multe comentarii de ziua mea pe Facebook?

Va rog nu incepeti cu criticile. Am nevoie urgent! Mulțumesc
Cine mă ajută primește funda!

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu exista.
Si oricum nu intra nimeni pe profilul tau sa vada cate urari de ziua ta ai primit, cei care sunt instiintati ca e ziua ta comenteaza direct pe acea notificare, nu au nevoie sa intre la tine pe profil.

| cfrtobias a răspuns:

Pai ce nu tie de ajuns oamenii reali prietenii?

| Maaaarius000 explică (pentru cfrtobias):

Știi vreo aplicație sau nu? Daca da ori mă ajuți ori nu.

| cfrtobias a răspuns (pentru Maaaarius000):

Nu cred ca exista! si e aiurea fara rost cum vrei tu!

| Maaaarius000 explică (pentru cfrtobias):

Auzi?! Eu am pus întrebarea pentru cine cunoaște, dacă nu știi de ce te bagi in seama sa răspunzi?
Ce te freaca pe tine de ce vreau eu, e strict problema mea!