| filiposcar33 a întrebat:

Profesorul de mate mi-a trimis niște probleme de matematica pe e-mail și vreau sa le pun pe un stick. După ce descarc fișierul cu probleme îl pot deschide.Dar dacă vreau sa îl deschid din total comande sau pun fișierul pe desktop și dau dublu click pe iconita, îmi apare "open file location".Ce tre sa fac ca sa deschid fișierul de pe total comander. Fișierul îl am salvat pe local disc C, nu știu daca asta este problema. Dau fundă!

1 răspuns:
| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Trebuie sa intri la folderul unde e fisierul si si cauta lansatorul lui si da clik dreapta send to dextop create shortcut si o sa ati creeze o iconita pe dextop de pe care in poti lansa