| Jerry_Alex_1999 a întrebat:

Am un stick din TLA si cand vreau sa deschid fisierul respectiv de pe stick imi spune "per cercare il file manualmente, scegliere Sfoglia" (pentru a localiza manual fișierul, faceți click pe Browse) cum il pot deschide?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Mergi in My Computer, sau Computer, depinde ce sistem de operare ai, si acolo gasesti partitii gen C/ D/ iar stickul ar trebui sa fie una din ele. Daca nu, vezi ca in butonul Start din stanga jos aio ptiune unde sa cautiun fisier dupa nume.