| GheorgheV a întrebat:

Salut.
Puteti sa-mi recomandati si mie un laptop bunicel(2. 500lei maxim) si cateva jocuri pe care le pot juca pe el?

Funda!

9 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un magazin cu cineva care se pricepe la calculatoare si intrebati pe vanzatorul de laptopul pentru jocuri la pret dela 500 de lei in sus si puteti sa probati acolo, daca va place poti lua! De vizitat magazinelebig grinOMO, ALTEX, FLANCO,
CARREFOUR, etc.

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Dupa parerea mea, acest laptop-http://www.altex.ro/......-free-dos- ar fi excelent pentru a putea rula cele mai noi jocuri, cum ar fi GRID Autosport, Watch Dogs, Battlefield 4, Call of Duty:Ghosts, Fifa 14 si multe altele, daca cauti gasesti.

| PSP a răspuns:

Fratele meu. 500 lei. mai fa si tu 200-300 lei. laptop-Lenovo-t60-core2duo-t7100-2gb-ram-60gb-hdd-dvd-14-baterie-noua-ID20aOf uite asta la 500lei. E bun la banii astia. Dar latopul nu rezista la jocuri. Se incalzeste rapid. Daca vrei laptop pentru jocuri ai nevoie de un laptop performant. cel putin 1500 - 2000 lei. Deci mai bine iti iei unitate. http://olx.ro/oferta/unitate-pc-ID1PczZ.html#58d546bcc3

| VOLVO4LIFE a răspuns (pentru PSP):

A spus maxim 2.500 lei, doar ca nu a mai incaput pe primul rand toata suma si se intelege 500 lei maxim.