| andrey663 a întrebat:

Salut.Puteti sa-mi spuneti setarile telefonului NGM:WeMove Polaris pentru internet de la Orange? Am intrat si pe site-ul lor si nu am gasit marca telefonului.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa vezi daca are setari automate, da-i la *100# si cauta pe la servicii parca.Trebuie sa aiba setari automate pe-acolo. Daca nu-ti merge, cel mai probabil nu are, dar ai mare sanse sa le gasesti.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca este adus de afara. Orange nu are acest tip de telefon in stoc.