| Iraanius a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste magazine offline in care pot sa gasesc o gama larga de Notebook-uri performante in Bucuresti.
As vrea sa imi spuneti exact si unde se afla magazinul, gen Altex din mall-ul x sau de pe str. x.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/notebook-laptop/ nu are magazin in care sa le vezi ce fel arata, dar are magazin efectiv, de unde te poti duce si sa ridici produsul. oricum, sunt de incredere.

| PinkPanther a răspuns:

Magazine offline?
dar exista online: emag.ro, dc-shop.ro, pcgarage.ro

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Recomant mai degraba un netbook cu procesor dual core. http://www.emag.ro/.......SEV0D.751
Sau daca vrei mai ieftin am unul de vanzare la 700 ron dar are procesor single core.

| perla9 a răspuns:

Buna! Pai ar fi o optiune Media Galaxy Feeria (la Baneasa) sau daca vrei mai in centru, du-te la Altex Unirii. Oferta este variata s

| gratielacrin a răspuns:

Si eu cumpar tot offline ca vreau sa testez produsul si am mai multa incredere asa. Un Altex mai este pe Theodor Pallady, la intrarea pe Autostrada Soarelui. Ajungi usor cu metroul si cobori la statia Pallady.