| Caruntu1991 a întrebat:

Salut're, am si eu o rugaminte mare si rog sa imi rasp numai cei care stiu sigur, Care este diferenta intre "Geam cu touchscreen Sony Ericsson Vivaz Original" si "Touchscreen Sony Ericsson Vivaz Original" sunt la acelasi pret spuneti-mi si mie care e mai bun geam cu toch sau toch simplu!

Răspuns Câştigător
| MisterIcs a răspuns:

Da, am impresia ca geamul cu touchscreen cuprinde si touchscreen-ul si display-ul, repet, am impresia...

3 răspunsuri:
| MisterIcs a răspuns:

E mai bun geamul cu touchscreenwinking

| Caruntu1991 explică (pentru MisterIcs):

Ai idee care e diferenta?

| Caruntu1991 explică (pentru MisterIcs):

Tocmai ce m-i-a venit astazi toch si pot spune ca l-am montat si merge super usor si super bine! mersi mult pentru rasp!

| MisterIcs a răspuns (pentru Caruntu1991):

Da, am impresia ca geamul cu touchscreen cuprinde si touchscreen-ul si display-ul, repet, am impresia...