| Ghostrider332 a întrebat:

recent am achiziționat un telefon Allview p24 emagic.
Telefonul mergea bine,muzică,jocuri,apicatii.
Pana ieri. Ma jucam un fps, cand de odata sa îchis.
L-am deschis dar apareau urmatoarele:
Select your phone boot:
Safety ←
(Necunoscut)
Volume + to select
Volume- is ok.
Am făcut așa, dar n-a mers.
Ce pot face?
Dau funda primului raspuns logic.

Răspuns Câştigător
| Heureuse a răspuns:

Această este o funcția a smartphone ului care îți permite să îți resetezi telefonul. (Tasta home, volume, power -ținute apa sat 2-3 sec simultan îți apare un display cu anumite funcții). Dacă resetezi telefonul evident ca se sterge tot. Dacă îl ai nou îl poți duce la reparat daca are o problema cu softul. Allview ul nu este chiar wow data de alte mărci, iar acest lucru poate fi afectat de suprasolicitarea ta.

4 răspunsuri:
| AkiseAru a răspuns:

De odata... *epicfacepalm*

| Ghostrider332 explică (pentru AkiseAru):

Multumesc ca ma ajuti cu gramatica, dar cu telefonul cum ramane? sad

| Ionut_Dan_1998 a răspuns:

Telefonul tau are urmatoare problema: S-a stricat andoidul, Te-ar costa cam 150-200 lei Reparatia, (Am patit-o si eu) Daca ai garantie la el il poti duce la firma care se ocupa sau la magaziunul de unde l-ai cumparat!

| Ghostrider332 explică (pentru Ionut_Dan_1998):

E de la digi!