| iralu a întrebat:

recent am luat de la RDS (am primit gratuit in urma abonamentului) un stick USG pentru internet. problema e urmatoarea: la inceput a mers ok acum, cand incerc sa ma conectez la interent imi spune ca modemul nu poate fi gasitstraight face...cand conectez cablul merge. vreo idee ce as putea face?:d

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Schimba gaura USB in care il introduci. Sigur nu ai strambat/fortat cumva mufa USB de la stick?
http://www.tutorialepc.ro