| Liwyu a întrebat:

OK, am o problema la net..am stick de la cosmote de vreo 2 saptamani...totul bine pana cand a inceput sa persiste o problema la conectivitate.Deci,conectez sticku merge ce merge vreo 2-3 minute si dupa imi arata mesajul "No internet acces".Nu am idee de la ce ar putea fi de aceea va intreb pe voi poate sunteti mai experimentati. Funda; I

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Am avut si eu o porcarie de stick de la germanos, dar netul era de la zapp.am avut contract pe un an si mi-am facut cruce cand am scapat de el.fa reclamatie la ei, ameninta-i cu OPC-ul, daca n-ai abonament renunta la ei.

| Delmoniko a răspuns:

Poti sa iti bagi **** in el de Cosmote. Si in Romtelecom la fel happy