| LOPAO a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un calculator nou si am o problema cu Yahoo! Mesenger 11.5. In ce consta aceasta problema, cand dau Voice Call suna,raspunde, vorbesc iar persoana respectiva ma aude clar vorbeste si persoana respectiva imi apare la Yahoo! Messenger ca vorbeste liniutele verzi de la Yahoo! Messenger dar eu nu il aud.
Uneori se aude un bazait iar o chestie si mai ciudata este ca daca persoana respectiva vorbeste si eu dau End call pentru o secunde, doua se aude ce a spus dar logic ca nu am cum sa comunic in acest fel.
Astept raspunsul dumneavoastra;
Multumesc!
Anticipat.

2 răspunsuri:
| Ionutzz9 a răspuns:

Mai bine iti instalezi programul Skype!

il poti descarca de aici : http://www.skype.com/......wnloading/

| LOPAO explică (pentru Ionutzz9):

Eu am skype dar persoana respectiva cu care vorbesc nu stie sa foloseasca asa ceva si doar Yahoo! Messenger.
Alte pareri?