| HoLloWerMaSk a întrebat:

Salut recent mi-am luat de la magazin Windows Vista Ultimate Edition cu licenta dar cand il instalez bine se instaleaza bine, dar imi lipseste conectiunile network aidca conectiunea numita "Local Area Connection" si nusti cum sa rezolv ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| apriores a răspuns:

Afla intai ce placa de baza ai, folosind Everest (Motherboard -> Motherboard):
http://everest.en.softonic.com/
Dupa ce cunosti modelul, poti cauta driverele LAN direct pe site-ul producatorului, ori pe google.

| HoLloWerMaSk explică:

Multumesc