| MichaelKinGzZz a întrebat:

Salut Salut TPU. Am achizitionat niste casti de Gaming Somic G941 prin Emag acum aproape o saptamana. Si le folosesc impreuna cu laptopul meu si le-am facut niste teste in privinta cu problema urmatoare. Am incercat sa ascult o melodie la jumatate din volumul disponibil pe YouTube si tot la fel doar ca cu o melodie proprie din Laptop. Si merg castile ce merg pana se opresc brusc si dupa cam 3/5 secunde pornesc la loc (Desi melodia inca merge perfect normal) Persoanele care detin astfel de casti sau care au mai patit ceva asemanator as dori sa imi explice daca e din vina mea sau daca este din vina acestor casti (urmand sa le trimit la retur pentru altele noi) Raspunsul care ma v-a ajuta cu aceasta problema o sa primeasca si Funda

Răspuns Câştigător
| Patricia_Hadarig_1997 a răspuns:

Am cumparat si eu astfel de casti de pe Emag... Si eu am avut probleme cu ele si le-am comparat cu castile originale ale unui coleg. Se pare ca cei de la Emag trimit falsuri. Iti revomand sa iti ceri banii inapoi!

| MichaelKinGzZz explică (pentru Patricia_Hadarig_1997):

Foarte interesant. O să iau asta în considerare + Că le-am ridicat direct din Showroom Titan

| MichaelKinGzZz explică (pentru Patricia_Hadarig_1997):

Și încă ceva. Poți dacă dorești să îmi lași o listă cu FakeSpots? Ca-să văd că poate eu am avut noroc

6 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Hmm, sa stii ca ma gandeam si eu sa achizitionez o astfel de pereche de curand... nu stiu ce sa zic dale la retur cel mai bine happy
Nu are voie sa iti faca nici un fle de figura daca sunt noi, le returnezi.
App voiam sa te intreb cu microfonul cum merge?big grin

| MichaelKinGzZz explică (pentru BIoody):

Se aud din punctul meu de vedere super bine (Microfon / Sunet / Bass)
Plus de asta că odată cu aceste căști primești și un CD / DVD cu un program (SoMic) care te ajută să modifici după bunul plac Bass-ul sauuuu volumul voci tale. Deci per total da! își merită bani

Răspuns utilizator avertizat