| GreenLoveHH a întrebat:

Saptamana viitoare o sa imi comand un PS3 si am o nedumerire! Cel mai probabil o sa cumpar un cablu special HDMI to DVI pentru monitorul meu ceva mai vechi care nu are nici un port HDMI,pana aici totul e ok,problema sta in felul urmator,cu ajutorul acelui cablu o sa reusesc sa iau doar semnal video nu si audio (duhh) iar pentru audio m-am hotarat sa cumpar niste boxe noi, intrebarea e daca imi trebuie ceva special ca sa conectez boxele la PS3 un adaptor sau ceva de genu? Sper sa ma puteti ajuta! O zi buna!

1 răspuns:
| crackster a răspuns:

In mod normal, boxele se conecteaza simpu (ca la pc), fara nici un adaptor.
Daca esti interesat sa cumperi un PS3 la un pret avantajos, arunca o privire aici: http://bit.ly/16On2ts