| asdaf a întrebat:

Salut

se mai gaseste Samsung galaxy mini(1) in magazinele germanos?

daca da, ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

Da se mai gasesc! Este foarte bun, rezistent (din punct de vedere tehnic), merge extrem de bine pentru pretul lui dar singura chestie este ca nu suporta flash player(cu asta nu poti vedea video pe net dar in schimb ai aplicatia youtube incorporata....Eu il am de aproape un an si mi se pare foart bun! Te sfatuiesc sa il achizitionezi! La bani aceeia este pomana curata! Mai tinem legatura daca vrei lasa id ul tau sa mai vb.

| asdaf explică (pentru BitKode):

Multumesc mult

| BitKode a răspuns (pentru asdaf):

Npc

4 răspunsuri:
| yonicole a răspuns:

Nu se mai gasesc.

| AlByNuTZu a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini 2, dar am am vazut eu sunt din Buzau nu stiu sigur, dar cred ca sunt si in Bucuresti sau de unde oi fi tu si pararea mea e ca e aproape mai tare ca Mini 2