| AdiMihai25 a întrebat:

Salut.
Merită achiziționată o trotineta electrică?
Cat ajunge costul încărcarii la curent?

6 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Nu stiu cat consuma vezi in specificatii pe incarcator puterea w mai mult de 60wh nu cred ca consuma dar nu este mult. E un consum ca si la hoverboard. Eu zic ca merita.

| viavo a răspuns:

Scz de greseli

| sierra1 a răspuns:

"Se Merită...costul încărcarii la curent?"

din punctul ăsta de vedere, categoric: sub un leu

| Sofer a răspuns:

Ca cost de încărcare nu cred ca e mare.
Dacă chiar și nevoie de una, chiar merita. Sunt la preturi decente care rulează cu viteza max 25 kmh. Eu mi-aș lua o trotineta de aia monstru de merge cu 70 80 kmh laughing

| mudokins78 a răspuns:

(Se!) Merita sa iti cumperi o trotineta, dar sa nu faci greseala sa iti cumperi "chinezarii". Costul este foarte redus.
Succes

| L1m80 a răspuns:

Poate merita. Dar nu "se merita"!