| WorldAtWar3 a întrebat:

Se merită să iau un calculator alienware:? http://www.emag.ro/......-271856309

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Chiar nu se merita. Daca vrei un pc bun, ia-ti tu separat, dar la acei bani ti-ai putea pune tot ce e mai scump prin el. Daca ai intrebari sau vrei sa te ajut cu componentele, ma poti intreba.

| Narcis2007 a răspuns:

Daca nu ai ce face cu banii se merita...totusi la banii aia poti scoate mult mai mult de la un pc

| bogdan324 a răspuns:

Nu s-ar merita dar cu banii aia iti poti face un pc pe piese care sa ruleze orice joc la setari maxime si iti mai raman si baniwinking