| Alex1537 a întrebat:

Am primit un email care ma trimite pe WeTransfer pentru a-mi descarca niste poze cu o dimensiune mare, dar nu stiu cum sa fac asta. Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mail-ul de la wetransfer, trebuie sa contina un link! da click pe el, si descarci fisierul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau un button pe care scrie "download"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau persoana care ti le-a trimis, iti poate trimite direct link-ul! il are, deoarece atunci cand transferi un fisier, primesti un mail de la wetransfer, cu toate informatiile, inclusiv link-ul si confirmarea de descarcare (atunci cand va fi descarcat de persoana careia i l-ai trimis)

| Alex1537 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, a fost de mare ajutor

| Danciu_Romica_1980 a răspuns:

Cum pot sa descarc acest fisier?