| Xander112 a întrebat:

Salut, se pricepe cineva la info de nivel mai avansat (pointeri la structuri etc.)? As avea nevoie si eu de putin ajutor cu niste citiri de variabile... Voi lasa link de la proiect ( e facut in codeblocks).

https://mega.nz/file/0P5R0Bab#wwPP3PyaOXhdQ7OwC8UloFcU7N j-QPMKAob0tE4y6t4

1 răspuns:
| Momentan a răspuns:

Tu ai pus tot proiectul... Când ai întrebări mai bine pui doar bucățica la care ai nevoie.
Probabil acum îți răspund prea târziu.
Ok codeblocks, nu știu cum mai este în prezent, dar dacă ești student mai bine folosești CLion.