| VanPersieJr a întrebat:

Salut sper sa ma puteti ajuta.Aceasta este intrebarea:Am dat la un program deschide cu Java si dupa asta toate programele s-au facut file albe si de fiecare data cand vreau sa intru pe ele imi spun sa le deschid cu un program.Cum sa scap de asta? Am mare nevoie de ajutor + FUNDA

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| VanPersieJr explică (pentru K0sti):

Am scanat cu un program foarte bun si am sters toti virusii si nu s-a intamplat nimic deci nu cred ca are vreo legatura cu virusii

| K0sti a răspuns (pentru VanPersieJr):

Degeaba! Tardiv!

5 răspunsuri:
| maxfan a răspuns:

Dai la system restore si o sa iti revina setarile la loc

| VanPersieJr explică (pentru maxfan):

Nu merge nici cu system restore cand dau pe el apare aceeasi problema

| VanPersieJr explică:

Astept mai multe raspunsuri