| DaNcIuGoL a întrebat:

Spuneti-mi va rog cam cat valoreaza acest pc big grin

DDR2
Ram: 2gb
Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80 GHz (2 CPUs)
Placa video: incorporata de 128 mb
System Manufacturer: BIOSTAR Group
System Model: P4M90-M7A
BIOS: ver 1.0
Hard: 160 GB

Va rog nu va bateti joc ca e slab etc...
Funda si mersi anticipat big grin

4 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Poti sa il dai si cu 500 lei daca gasesti unu mai nepriceput.Dar in general 300-400 lei

| bogboy101 a răspuns:

Iti voi da un pret cam 300 lei mai mult nu nu ai pe ce placa video e slaba hard e foarte slab procesorul e varza ram nu ai mult. FUNDA?

| SASteve a răspuns:

Vinde-l la un IT manager, iti ia piesele de pe el si iti da niste bani pe ele, poti sa mai pui niste bani si iti iei unul nou.

Daca il vinzi asa nu o sa il cumpere nimeni ca e slabut rau...

| DaNcIuGoL explică (pentru SASteve):

Pai si cam cat as putea lua asa pe el?big grin pe piese?