| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti--mi va rog cum sa scap de reclamele astea care apar mereu.Mi-am instalat Adblocker dar atunci cand deschid o pagina de internet apar ferestrele la reclame fara nimic in ele.Cum sa fac ca ferestrele sa dispara?

2 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Exact aceeasi problema am avut-o si eu!
Du-te la Control Panel si intra la Programs. Sigur ai acolo un program care trebuie dezinstalat. La mine s-a instalat singur...nu stiu cum naiba. I-am dau Uninstal si acum merge perfect si nu mai apare nicio reclama.

| questsoul a răspuns:

Nu poti, spatiul este rezervat pentru reclame, daca nu vezi reclama, nu vezi nimic. Eu folosescadblockplus pentru chrome, e ok pentru mine.