| anonim_4396 a întrebat:

stau in Bechet Dolj (la 64 km de Craiova spre Bulgaria) caut 1gb sau 2 gb ram memorie pentru pc meubig grin am nevoie de rami ddr2 si fregventa sa fie 333 Mhz daca aveti de vanzare va rog sa ma anuntati pe id:a8cd7b0

Va astept!

4 răspunsuri:
| qwerty_6720 a răspuns:

Da nu imi zici si numarul casei? si codul de la card?

| cld2011 a răspuns:

De ce nu cumperi de pe eMAG. au livrare gratuita oriunde.

sigur ai frecventa la 333 mhz si nu la 1333 mhz?

| a8cd7b0 a răspuns:

Sunt sigur ca frecventa este 333 mhz am verificat cu cpuid cpu-z

| a8cd7b0 a răspuns:

In leg cu frecventa nu am gasit nimic pana acum... am verificat cu programul ala si zicea ca am nev de frecventa 200/260/333 placuta de 512 care o am fiind de 333 mhz :l