| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să găsesc pe cineva din Craiova ca să stau în chirie(de exemplu dacă sunt 2-3 persoane care stau în chirie şi mai au nevoie de încă o persoană ca să plătească ei mai puţin la chirie). Nu sunt din Dolj, dar încerc să-mi caut de lucru aici(chiar dacă este departe de casă), dar problema apare când vine vorba de stat/dormit în Craiova. Sau să-mi ziceţi unde preţurile sunt mai mici(chiar dacă voi fi nevoit să plătesc singur chiria).

Aştept răspunsuri(şi să-mi daţi detalii în mesaj privat).

Desigur că dau fundă şi vot.

5 răspunsuri:
| Gagicaru a răspuns:

Daca sunt 2 barbati ai grija sa nu te apleci dupa sapun

| Dannyjj a răspuns (pentru Gagicaru):

Nici nu eşti haios, şi răspunsul tău nu ajută cu nimic, răspunsul tău are valoarea votului dat de mine, eşti încă neevoluat. Eu am nevoie de ajutor, şi nu am chef de miştocari acum.
Salut!

P.S. Te-ai gândit mult până să-mi dai răspunsul ăsta stupid? Eşti primul, din ultimele 3-4 luni câruia i-am dat stupid şi cu care mă comport aşa.

| Gagicaru a răspuns (pentru Dannyjj):

Hai nu mai spune ba izmana e o tara libera fiecare isi exprima votul cum vrea daca vreau te fac maimuta na ma mai enervat

| Dannyjj a răspuns (pentru Gagicaru):

Copilu, tu ai o problemă? Răspunsurile tale nu au ce căuta pe acest site.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Gagicaru):

Ce copil prost daca e o 'tara libera' nu faci ce vrei cu ea ma.
Scuze am plecat sa sparg magazinu de langa bloc
(E o tara libera)