| StormRo a întrebat:

Salut, stau intr-o zona rurala iar internetul este foarte prost si foarte instabil, cand sunt conectat singur la retea merge ok, dar cand mai e cineva merge greu rau, (0.3-0.6mb) am un pc si cand ma joc am un ping extrem de mare (merge foarte in lang) (+sunt si prin cablu) ce as putea sa fac?
+m-am interesat iar nici un alt provider de internet nu poate oferi o conexiune mai performanta.
Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3BHTYvh
Necesita instalare specializata, abonament lunar de minim 145 lei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vorbeste cu cei de aici: https://bit.ly/3BEQQQW

| darrio2007 a răspuns:

Nu spui de la ce firma ai internetul.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu se poate face nimic cu linia de internet, daca asta este conexia locala.
Mai putin pe jocurile online si mai mult pe lectii.

| sierra1 a răspuns:

" StormRo: nici un alt provider de internet nu poate oferi o conexiune mai performanta Ce as putea sa fac?"

accepți resemnat realitatea