| danypetrea90 a întrebat:

Stie careva daaca bag un incarcator de 19v la iesire cu amperajul de 4.74 la un laptop la care transformatorul lui era de 20v cu amperajul de 3.25. Va rog sa ma ajutati cu un raspuns bun. Mltumesc!

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,merge dar iti termina bateria. Daca il tii zi si noapte imediat se duce bateria..in fine, chair daca il incarci la cateva ore(desi nu ai cum pentru ca laptopuri-le nu te tin cateva ore)tot iti termina bateria.

| danypetrea90 explică (pentru AliLina2):

Si daca il tin fara baterie?
nu se i se poate intampla nimic nu?

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Din care stiu, nu.

| AliLina2 a răspuns:

Pardon,voiam sa zic din cate stiu nu.