| Firry a întrebat:

Stie cineva cu ce program trebuie sa convertesc videoclipurile pentru a se vedea pe un MP4 INTERVISION M-196 1GB? Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul se cheama FORMAT FACTORY, daca vii pe blogul meu http://panalu.blogspot.com/ gasesti un articol de acest program si pentru al descarca

2 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Salut! eu folosesc "magicbit" e un all video convertor, e foarte bun incearcal.

| mirciulix a răspuns:

Orice convertor care stie sa transforme in. asf sau. wmv happy