| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Stie cineva cum as putea creea un website de iduri?

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Un site il poti crea folosind limbaje de programare sau softuri care fac toata treaba. Unul ar fi Web Builder: http://www.wysiwygwebbuilder.com/download.html

este valabil 30 de zile. ai timp sa-ti creezi site-ul. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este vorba de un site de cocalari. Vreau sa fac pe baza lui un script care retine date personale.

| xCatastrophe a răspuns:

Lasa site`urile ci id uri crezi ca acele persoane nu se vor supara ca le dai id`urile la necunoscuti.Cand intra necunoscuti in lista nu stii ce se afla dincolo de un profil frumos.no talking