| Akop a întrebat:

Salut.stie cineva cum ai putea scapa de mirosul de la picioare.sau ce sa folosesti? va rog mult

13 răspunsuri:
| Lio a răspuns:

Da, apa si sapun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ar fi sa te mai splei si tu din cand in cand?

| Akop explică (pentru anonim_4396):

Mda si crezi ca nu fac asta..serios gandeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Akop):

Pai daca puti ma gandesc ca n-o faci prea des.

| Akop explică (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca fac asta mai desc decat gandesti tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Akop):

Ooo, frumos. Trebuie sa recunosc ca este o replica foarte bine gandita si de ce nu, poate e adevarata.
Imi cer scuze ca te-am jignit dar am anumite zile in care simt nevoie sa fiu rau cu toti cei din jur.

| Akop explică (pentru anonim_4396):

Si mie imi pare rau ca am spus asta doar ca la mine functioneaza asa..nu te jignesc nu ma jignesc...imi vorbesti frumos iti vb frumos..si daca am postat o asemenea intrebare nu vreau sa fiu luat la misto.am postat ca am probleme cu asta si am cerut pareri nu jigniri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Akop):

Nu trebuie sa-ti para rau. Ai dreptate, eu am inceput.
Eh, si mie imi miros picioarele, dar ce sa le si fac, sa le tai?happy

| Akop explică (pentru anonim_4396):

laughing totusi suntem baieti asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te-ai gindit cumva ca poate sa fie si o ciuperca?
Incearca sa pui in 5 litri de apa calduta o lingura de bicarbonat de sodiu (alimentar) si stai cu picioarele in lighean.
Te pup!

| HELBINSKI a răspuns:

Inmoaie-ti picioarele in apa fierbinte in care ai pus niste gel de dus. Tine-ti picioarele acolo cam 20-30 minute.
Poi adauga si ceva mentolat in apa.

Apoi clateste-ti picioarele cu niste apa rece rece.
happy

| alexutzaa31 a răspuns:

Am auzit ca daca te speli cu apa rece ca gheata nici nu mai trebuie sa folosesti sapun ca se duce mirosul ...sau daca miros tot timpul urat inseamna ca e de la papuci