| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, știe cineva cum pot vedea ecranul telefonului pe PC? Adică să conectez telefonul prin cablu USB la PC și să văd ce fac pe telefon. M-am uitat la videoclipuri pe YouTube dar nu-mi place deloc cum se vede. Eu aș vrea să văd ecranul telefonului pe tot monitorul, mare. Nu vreau să se vadă mititel. Știu că e cam imposibil ce îmi doresc. Dau funda celui ce mă ajută.

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Pai nu vad rostul sa te uiti la clipuri Youtube pe pc prin intermediul telefonului, cand te poti uita pur si simplu de pe PC. Eventual foloseste AirDroid daca chiar vrei sa vezi ecranul telefonului pe PC.

| sGj a răspuns:

Incearca team viewer :* Funda?!