| paul9923 a întrebat:

Pentru cei care au telefon qwerty. Vreau sa stiu daca pe telefonul Nokia 201 Asha pot vedea videoclipuri pe youtube etc? Dau funda!

2 răspunsuri:
| dianadiana14 a răspuns:

Da poti...eu am Nokia asa 302 si nu prea e mare diferenta intre ele.dai la internet.si ai acolo niste chestii apesi pe ele si apare YOUTUBE SI APESI SI MERGE tongue bafta :* funditabatting eyelashes

| EuDoarEud a răspuns:

Buna! Da poti, si eu am telefon Nokia Asha 201 si pot sa vad video-urile, doar ca le descarc iar dupa ce am vazut video-ul se sterge automat. Funda?