| Girly97 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se foloseste Arctic Air? L-am primit azi prin curier dar instructiunile sunt in chineza.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cat este de mic, nu racoresti nici macar o debara.

| Simpatic a răspuns:

De ce cumperi prostii de astea de genul celor care se vand pe la tv pe AloShop, teleshopping happy
Mai bine iei un aer conditionat, sunt pentru toate buzunarele acum
Acum vreo 20 de ani mi-am luat un AC de la Samsung era cel mai scump, am dat o multime de bani pe le un estimativ ar fi 4000-5000 de lei acum. Vrei sa iti zic un lucru si acum merge perfect.
Nu te speria nu toate-s asa, pe vremea aia nu erau pe piata AC produse de firme precum vortex and co. dar acum poti sa gasesti si la 1000 de lei lejer.
Daca nu dispui de o suma ca pe lanaga asta ai nevoie si de mintaj alea alea, combina-te si tu cu unul cu bani, cat iti mintezi AC-ul si dupa te desparti happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pîna la urma ai cumparat aer conditionat si ai renuntat la geam? Buna alegerelaughing vai de capul tau.

| Frank51 a răspuns:

Dacă e din ăla mic, se pune apă în el și cam atât.

| Zuzu1991 a răspuns:

De ce nu traduci instructiunile?
nu stii chineza... ok, dar google translate stie, si stie sa traduca ce vede in video tongue

| Zuzu1991 a răspuns:

Revenind, m-am uitat pe clipul lui Salontanu...
aparatele de racit aer cu gheata sunt cea mai mare imbecilitate posibila, sincer... problema e ca un ac normal si dezumidifica, iar asta cu gheata, umidifica, adica mareste umiditatea, iar umiditatea creste SERIOS indicele de disconfort termic

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Vezi pe Youtube.

| Mirel4412 a răspuns:

Are un prieten si e o prostie. Eu am un ventilator de 40 de ani cu plasticul mai dur ca telefonul meu din aluminiu

| Gligore2000 a răspuns:

Se dezambaleaza cu grija, cartonul se arunca la hartie iar ce a ramas chinezarie inclusa la plastic.