| octav005 a întrebat:

stie cineva cum setez subtitrarea la un film 3D SBS? cand dau in modul 3D subtitrarea imi apare si stanga si drepta, CUM procedez sa imi afiseze una singura? Folosesc vlc player. s-au exista o subtitrare speciala pentru filmele 3D?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scoti subtitrarea filmului si o salvezi undeva ca sa nu o pierzi. Apoi instalezi BS player si rulezi filmul. BS playerul cauta automat subtitrari si din lista de subtitrari gasite bifezi si descarci subtitrarea potrivita filmului adica subtitrare in formatul filmului. Daca nu gaseste automat subtitrari in formatul filmului cauti manual pe Google dar din experienta stiu ca nicio subtitrare descarcata manual nu se adapteaza foarte bine filmului. Alta solutie nu stiu, cine stie sa scrie.

| octav005 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat u bs player, dar nu imi reda filmul.am bs player pro 2.61

| anonim_4396 a răspuns (pentru octav005):

Cand instalezi bs playerul bifeaza toate formatele. Si ti le descarca in timpul instalarii. Daca nic asa nu merge, nu am alta idee.