| fantomadinmormant a întrebat:

Salut! stie cineva cumva un messenger la care sa nu mai trebuiasca sa intru pe ascuns, imvizible, etc. pentru a vedea cine e pe invizibil, sa aiba messengerul incorporata aceasta functie, adica sa ii vad online si pa aia care sunt invizibili.

Răspuns Câştigător
| Atreides2 a răspuns:

Uite ce folosesc eu sa vad cine e online sau nu fara sa mai folosesc dracu stie cate programe.

Deschizi fereastra cu persoana dorita ( tu sa fii active sau invisible nu conteaza) Te duci pe environments ( ala care schimba fundalul, depinde de ce messenger folosesti este ori sus in dreapta ori jos pe langa buzz) dai pe el, dai see all environments, Interactive fun si astepti. Daca pe ecranul IM apare : waiting for your buddy to load Doodle, asta inseamna ca el nu este on. Daca in schimb dispare scrisul ala, inseamna ca este on si este pe invisible.

Simplu, eficient si fara sa mai folosesti X programe dintre care multe dintre ele contin keyloggers.

1 răspuns:
| SecretAgentLyla a răspuns:

Dap! La DYGSBY noua versiune.(Ai un buton si itit arata cine e ascuns)