| Emmanu3l a întrebat:

Salut stie cineva un program cu care pot scoate vocile dintr un film ramanand astfel doar sunetele care sunt cum fac de exemplu cei de la disney sau nickelodeon eu doresc sa scot doar vocile dintr un video si sa ramana doar sunetul nu vreau sa pun nimic in loc multumesc

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Vei avea cam mult de munca.In primul rand trebuie sa imi zici ce format are filmul si dupa iti voi explica.

| Emmanu3l explică (pentru MskDesign):

Da-mi adresa ta de skype sau adresa de facebook sau mess daca vrei